Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FSX Larisa airport (LGLR)... Greek language.

Go down

FSX Larisa airport (LGLR)... Greek language. Empty FSX Larisa airport (LGLR)... Greek language.

Post  mitsoswu Fri Apr 04, 2014 1:44 pm

Γεια σου φιλε Βασιλη, με λενε Δημητρη και ειμαι απο Λαρισα. Εχω κατεβασει το scenery που εχεις φτιαξει για την Λαρισα το οποιο στην αρχη δουλευε τελεια στο FSX. Αργοτερα ομως, εγω κατεβασα το καινουριο scenery της FTX ORBX GLOBAL και επισης και το FTX vector, το οποιο φτιαχνει ΟΛΟΥΣ τους εθνηκους δρομους και ποταμια σε ολλη τη γη. Δυστηχως η microsoft το αεροδορομιο της Λαρισας το εχει βαλει σε λαθος σημειο (πολυ κοντα στην πολη), και εκει που βρησκεται τωρα το parking και το taxiway, περναει απο μεσα του ο Πηνιος ποταμος και επισης στη μεση του αεροδρομιου περναει η εθνικη οδος με τα αυτοκηνητα.
Ηθελα απλα να σου ζητησω αν μπορεις, να φτιαξεις το BGL οστε να μετακηνηθει το αεροδρομιο λιγο πιο ανατολικα. Και αν μπορεις φτιαξε και 1 αρχειο οστε να αφερεσει τα τυχων δεντρα που θα υπαρχουν απο κατω..... περιμενω απαντηση σου οταν μπορεσεις, ευχαρηστω.  Smile 

Δημητρης.
mitsoswu
mitsoswu

Messaggi : 5
Data d'iscrizione : 2014-04-04
Età : 46
Località : Larisa

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum